Otázky a odpovědi

Minimální počet pro objednání textilu s jedním designem, v jedné velikosti a jednom barevném provedení je 10 kusů.

Maximální velikost potisku je 40×30 cm (cca velikost A4). Minimální rozměry stanovené nejsou.

Pokud máte možnost, přichystejte si dopředu grafiku (tedy podobu budoucího potisku). A to ideálně ve formátu AI, PDF, CDR. Nezapomeňte tam převést i text, který chcete natisknout.

Nevíte si rady jak na to? Dejte mi vědět přes kontaktní formulář.

Odstíny barev ručně míchám podle vzorníku Pantone. Jedná se o kvalitní a ekologické sítotiskové barvy, které neobsahují žádné ftaláty ani těžké kovy. Jsou to vysoce krycí barvy určené i na tmavé podklady a mají výbornou stálost.
Pokud máte zájem o netradiční barvy či speciální efekty, mohu vám nabídnout také glitry (třpytky) nebo fosforové barvy.

Máte na výběr dvě možnosti. Buď si dopředu objednáte vlastní textil, nebo si ho zakoupíte přímo u mě na dílně. K běžnému textilu nabízím i alternativu v podobě bio (například organická bavlna) a fair trade textilu.

Potisknutý textil vám zabalím do papírové krabice a pošlu přes dopravce, kterého si sami vyberete. Pokud to k nám do dílničky máte kousek, můžete to pro hotovou objednávku osobně zastavit. Při objednávce nad 5 000 Kč máte dopravu zdarma.

Zakázku vám vyhotovím do 10 pracovních dní od potvrzení objednávky. Jestliže s tiskem chvátáte, můžeme se domluvit i na expresní výrobě. Pokud mi to čas dovolí, ráda vám vyjdu vstříc.

Při objednávce do 10 000 Kč vám po předání zakázky pošlu na e-mail fakturu. Pokud se jedná o větší objednávky nad 10 000 Kč, pak spolu domluvíme na záloze či platbě předem.