Kdo jsem

Ahoj, jsem Eva a v roce 2018 jsem založila sítotiskovou dílnu Dosita. Tvůrčí práci a technice sítotisku se věnuji už od mládí a provází mě až do dnešního dne. Není nic krásnějšího, než když mohu pozorovat, jak mi v dílně pod rukama vznikají malá umělecká díla – od návrhu tisku přes ruční míchání barev až po následný tisk a sušení. Při tom všem asistuje moje bullteriérka Yollandi, která dohlíží na hladký průběh celé tvorby.Moje hodnoty

Kvalita

Když něco tvořím, dávám si záležet na tom, aby to stálo za to. Používám kvalitní materiály, vysoce krycí barvy a moderní sítotiskové  technologie. A to vše proto, aby vám potisk mohl dělat radost dlouhé roky.

Láska k řemeslu

Když něco děláte s láskou, je to vidět. Díky tomu se dočkáte potisků, které budou výjimečné svou precizností a ostrými detaily. Věřím, že snahu o vytvoření unikátního díla poznáte na první pohled.

Vstřícnost

Jako majitelka malého podniku vím, jak důležitá je vstřícná komunikace. Svým zákazníkům vždy ráda vyjdu vstříc a poradím – ať už ohledně materiálu, tisku i grafického designu.